Zastupitelstvo dětí a mládeže Nový Jičín

COFFEECAKE festival 2019

  • Nové Slunce (Nový Jičín)
  • 29.září 2019
  • Moravskoslezský kraj

Rok se s rokem sešel a my jsme po roce, přesněji 29.září 2019 uspořádali díky podpoře města Nový Jičín a Moravskoslezského kraje, již druhý ročník našeho food festivalu se zaměřením na kávu a dezerty.

Mezi prodejní kavárny patřily kavárny:

Doma

Bloom coffee & snack bar

Caffé Caffé

Gába Caffé

Neonis

Ačkoliv byl hlavní koncept prodeje kávy a dezertů zachován, ostatní části festivalu jsme trochu pozměnili. Tvořívá zóna tentokrát obsahovala nejen látkové tašky a pozvánky na kávu ale nově také podtácky pod hrníčky a vzdělávací zóna neprobíhala formou přednášek ale vyplňováním dotazníků, jejichž odpovědi návštěvníci hledali po areálu.

Hudební vystoupení si tento rok vzala na starost kapela KOBEREC! ze ZUŠ Nový Jičín.

Mezi doprovodný program bychom také rádi zmínili Karolínu Hanákovou se svou značkou @lovitkadesign, která měla na letošním ročníku nejen svůj prodejní stánek, ale také kreslila lidem na tělo nápisy jako „kávoholka“ nebo „kávokluk“. Určitě je také podstatné podotknout, že se podílela na výzdobě celého areálu a  fotokoutku, který stejně jako minulý rok nesměl chybět.

Celou letošní akci hodnotíme velmi pozitivně. Nejenže letos jsme měli více než 1000 návštevník ale opět jsme se toho spoustu naučili. Do příště bychom například rádi udělali festival ekologičtější.


Níže naleznete galerii fotografii z akce: